Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home2/kahroban/public_html/nik-asa.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home2/kahroban/public_html/nik-asa.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home2/kahroban/public_html/nik-asa.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
راهنمای خرید ارزان ترین آیفون تصویری | کار آفرینان نیک آسا راهنمای خرید ارزان ترین آیفون تصویری | کار آفرینان نیک آسا

راهنمای خرید ارزان ترین آیفون تصویری

بازدیدها: 792

راهنمای خرید ارزان ترین آیفون تصویری

ارزان ترین آیفون تصویری کدام است؟

در این مقاله تصمیم داریم ۵ آیفون تصویری ارزان قیمت را به شما معرفی کنیم. با توجه نوسانات قیمت ارز و تحت تاثیر قرار گرفتن قیمت مواد اولیه برای تولید محصولات، تغییر قیمت آیفون تصویری امری بدیهی به نظر می رسد. برای تکمیل پروژه ساختمانی درحال ساخت و یا تغییر آیفون صوتی به تصویری، نیاز به خرید این محصول دارید، اما اگر بخواهید این مورد را با کمترین هزینه ممکن انجام دهید، قطعا با محدودیت هایی مواجه خواهید بود. در این مقاله ارزان ترین آیفون های موجود در بازار را بررسی می کنیم تا بتوانید با کمترین هزینه، بیشترین بهره را از یک آیفون ببرید. در نظر داشته باشید که نمی توان آیفون های تصویری خارجی با قیمت های بالا را در این قسمت گنجاند و بنابراین همه آنها، تولیدات داخلی خواهند بود. همچنین به این نکته هم توجه کنید که قیمت ها حدودی هستند و تغییر آن ها در طی زمان، طبیعی خواهد بود.

آیفون تصویری ۴۳FL سیماران

شرکت سیماران مجموعه از با کیفیت ترین آیفون های تصویری را ارائه می کند. در میان آن ها برای معرفی ارزان ترین آیفون سیماران می توان مدل ۴۳FL را در نظرگرفت. شما می توانید با پرداخت حدوداً ۴۲۰ هزار تومان از یک آیفون تقریبا مربعی با ظاهری ساده و زیبا برخوردار شوید. این آیفون صفحه نمایش رنگی ۴٫۳ اینچی دارد و بدون حافظه است. این آیفون می تواند در داخل یک واحد ارتباط صوتی برقرار کند، به این ترتیب که تنها با یک گوشی صوتی می توانید در دوقسمت از منزل با یکدیگر ارتباط برقرار کنید. این آیفون با گارانتی ۲٫۵ ساله به صورت روکار نصب می شود.

آیفون تصویری ۴۱۳ سوزوکی

شرکت سوزوکی هم آیفون هایی با قابلیت های کافی و کاربردی عرضه می کند. آیفون تصویری ۴۱۳ سوزوکی آیفون هم صفحه نمایش رنگی ۴٫۳ اینچی دارد و نبود حافظه برای ضبط تصویر، قیمت آن را تا حدود ۳۸۰ هزارتومان پایین آورده است. شما نمی توانید این آیفون را به دو پنل و یا دوربین مداربسته اضافی متصل کنید، اما امکان برقراری ارتباط با واحد نگهبانی را دارد. نصب ساده روکار و گارانتی سه ساله، از دیگر خصوصیاتی است که این آیفون را به محصولی محبوب تبدیل کرده است.

آیفون تصویری P43 اف اف

سومین رتبه در مجموعه آیفون های ارزان با حدود قیمت ۳۷۰ هزار تومان به اف اف تکنولوژی تعلق دارد. این آیفون که پیشتر به خاطر تغییر و جا انداختن نام برند خود به جای «آیفون تصویری»، مشهور شده بود، با ارائه یک آیفون با صفحه نمایش۴٫۳ اینچی و صفحه کلید لمسی، یک محصول مقرون به صرفه هم معرفی کرده است. برایآیفون P43 اف اف هم مانند دو مورد قبل، حافظه ای برای ضبط تصویر تعریف نشده است. از خصوصیات متمایزکننده این آیفون نسبت به دیگر محصولات این که می توانید با استفاده از یک برد جانبی امکاناتی نظیر اتصال به ۴ دوربین مداربسته و یا اتصال به پنل دوم (برای ورودی دوم) را هم برای آیفون خود فراهم آورید.

آیفون تصویری ۴۳۱AZ کالیوز

این آیفون کالیوز یکی دیگر از آیفون های ۴٫۳ اینچی است که با صفحه نمایش LED و بدون حافظه ضبط تصویر ارائه شده است. آیفون ۴۳۱AZ که رابط کاربری بسیار ساده ای دارد، به صورت روکار نصب می شود و دارای سه سال گارانتی است. قیمت حدوداً ۳۴۰ هزار تومانی این آیفون برای محصولی که امکان برقراری ارتباط داخلی ندارد، کاملا مناسب به نظرمی رسد. فرم بدنه تقریبا مربعی این محصول، قرار گیری آن در هر مکان و استفاده ازآن را بسیار ساده کرده است.

آیفون تصویری ۱۰۲۴ تابا

در نهایت، مقام نخست در بین آیفون های تصویری مقرون به صرفه مربوط به شرکت تابا است. صفحه نمایش این آیفون ۲٫۴ اینچی است و به خاطر همین صفحه نمایش قیمت آن هم از همه آیفون ها پایین تر است. این اندازه برای یک آیفون تصویری، بزرگ نیست، اما می تواند کافی باشد. بدنه آیفون ۱۰۲۴ تابا بسیار ظریف و کشیده است و تقریبا شبیه به آیفون های صوتی به نظر می رسد، اما می توانید با آن تصویر مراجعه کننده رابه صورت رنگی با کنتراست بالا مشاهده کنید، میزان صدای آیفون را کنترل کنید و دربرا باز کنید.

خرید یک آیفون تصویری با قیمت های متفاوت و خصوصیات مختلف می تواند یک چالش جدی باشد، اما شما می توانید با بررسی دقیق آن ها مناسب ترین آیفون را با توجه به نیاز و شرایط خود خریداری کنید